Цвяходер Bellota 800×22 мм 5982-22X800.B
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Цвяходер Bellota 800×22 мм 5982-22X800.B - фото 1
Немає в наявності
КОД 001570855
Ломи та цвяходери
Переглянути схожі моделі в категорії:
Ломи та цвяходери
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Довжина загальна:
800 мм
Робоча ширина:
22 мм
Вага:
2,2 кг
Країна-виробник:
Іспанія
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Довжина загальна:
800 мм
Робоча ширина:
22 мм
Вага:
Особливості:
  • має ковані і термічні оброблені головки, робочі профілі
  • максимальна твердість і стійкість до зношування
  • розміри: 800 х 22 х 10 мм
Бренд:
Bellota
Країна-виробник:
Іспанія
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
10x30x850 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук