Вафельницы в Дрогобыче

Отзывы: Вафельницы в Дрогобыче

Наталья

16.06.2026

Коштує кожну свою гривню. Якщо хочете затишку, теплих сімейних вечорів та найсмачніших десертів без консервантів — беріть, навіть не думайте. Рекомендую від щирого серця! 10 із 10!

Преимущества:
Все чудово, виходять дуже смачні десерти на будь-який смак
Недостатки:
Немає їх