Супер. Після невдач зі слінгами -дитина не хотіла сидіти, не мала надію на хіпсіт. Замовила і не пожалкувала! Супер-річ, дуже зручно і мамі, і дитині. Набагато легше рукам, хоча однією треба підтримувати. Легко вдягається, не заважає. Ціна влаштовує. Дякую
- Преимущества:
- Зручно, комфортно, не дорого
- Недостатки:
- Не виявила



























































