Проєктори у Дрогобичі
Відгуки: Проєктори у Дрогобичі
Присланий товар не відповідає опису. Була прислана модель не HY300Pro+, а HY300Pro, яка є суттєво дешевшою. Я попросив продавця повернути кошти на, що він сказав що була зроблена помилка і вони зроблять заміну, я погодився. Новий товар прийшов, та це знов була модель HY300Pro.!!! Попросив повернути кошти, та продавець мовчить вже другий день. Суцільне розчарування((.
- Недоліки:
- Товар не відповідає опису
Все добре, проєктор дуже компактний, зображення досить яскраве. Діти задоволені
- Переваги:
- Все добре, проєктор дуже компактний, зображення досить яскраве. Діти задоволені
- Недоліки:
- Поки немає
Супер проектор за свою ціну! Android 11 працює плавно, пульт зручний.
Товар не відповідає харктеристики з сайту ,не та комплектація ,немає підключення через WiFi та Bluetooth, як вказано по Характеристка на сайті !
- Недоліки:
- Товар не відповідає опису !!
Краще ніж на інших сайтах за ті ж гроші, звісно краще на світлому фоні юзати, ніж на темному
- Переваги:
- Не тупить, яскравість
- Недоліки:
- немає штативу
підкажіть, будь ласка, там реально фізична роздільна здатність 4к? це десь вказано на упаковці? саме реальна здатність, а не декодування 4к
Привіт , дуже задоволений за такі грощі класний много функційний проектор , якість зображення чудова , також хочу подякувати продавцю за сервіс , та підхід до роботи . Рекомендую
Перестав працювати рівно тоді коли пройшло рівно два тижні , не запускається, комплектація без ігор. Продавець Galat - Store не виходить на зв'язок
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Перестав працювати рівно тоді коли пройшло рівно два тижні , не запускається, комплектація без ігор
Спасибо за быструю обратную связь.Рекомендую всем .
- Переваги:
- Цена адекватная и техподдержка стабильная.Искал проэктор давно .Есть дешевле варианты ,но тут гарантия 36 месяцев плюс качество хорошее.Если все подключить и зайти во все аккаунты на проэкторе то кино и что угодно с телефона , ноутбука , и встречного смотри ТВ можно смотреть без проблем.Вообщем рекомендую.Спасибо за быстрые отправки беру для мамы второй.
- Недоліки:
- Слишком завышена то что при свете хорошо видно картинку.Увы это не совсем так .Но в целом нормально.Рекомендую как магазин так и людей которые его обслуживают



.png)

































































