Купив підвісний світильник на 4 плафони. Виглядає сучасно і гарно вписався в кімнату. Якість нормальна, без дефектів. Світло дає достатньо, особливо з правильними лампочками. Монтаж трохи складний, краще встановлювати удвох. З мінусів — треба одразу правильно виставити висоту, потім змінювати незручно. В цілому хороший світильник за свої гроші, виглядає стильно.
- Преимущества:
- без дефектів.
- Недостатки:
- нема


































































![Светильник подвесной Sirius Nordis 1x60 Вт /E27 [019] Black 1507/1 Светильник подвесной Sirius Nordis 1x60 Вт /E27 [019] Black 1507/1](https://cdn.27.ua/190/5f/8b/9592715_2.jpeg)










































