Рекомендую, хороший протектор
- Преимущества:
- Мені подобається
Рекомендую, хороший протектор
Задоволений.використовую вже не один рік.
Нормальні шини. Дороги тримаються. Не шумлять.
все ок спасибо большое.
всё ок спасибо большое.
Все дуже гарно виглядає упаковано добре
Який рік випуск?
в цілому можуть бути. фахівці зателефонували , уточнили деякі деталі і оперативно відправили у пункт видачі дуже зручна доставка у пункт видачі, обслуговування на 5+, так тримати і надалі!!!