Дякую за професійне ставлення до замовлення. Задоволений консультацією менеджера. Шина повністю мне задовольняє. Я ваш клієнт
- Преимущества:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- Не знайшов
Дякую за професійне ставлення до замовлення. Задоволений консультацією менеджера. Шина повністю мне задовольняє. Я ваш клієнт
Співвідношення ціни та якості. Давно вже користуюсь цим брендом, задоволений
Шановні, резина 2024 року випуску, серія M+S, тобто грязь+сніг. Де ж тут літня гума? Це більше можна віднести до "всесизонки". Вказуйте в характеристиках всі маркування щоб не ганяти людей
Ціна на момент заказу одна, після передплати зателефонували та сказали, що актуальна ціна стала вищою. Скасував замовлення. Чекаю на повернення пердплати. №53985156
Пару днів купив ці шини на від мʼяке від нашого виробника, примиорі. На люду веде себе добре їздив по снігу і по ожиледеці шини вигрібають добре.Ставлю 5 зірок
какого года выпуска резина Спасибо
Підкажіть будь ласка якого року шини?
По сухому асфальту норм,але по мокрому дуже великий тормозний шлях.Скользка навіть в літку після дощу.Підійде до прицепу
який рік виготовлення шин?