Антидощ у Дрогобичі

Відгуки: Антидощ у Дрогобичі

Кіра

26.12.2025

Придбала цей засіб. Багажник був під завʼязку тому поклала на сидіння авто. Так от, нова закрита банка протекла на сидіння і розʼїла матеріал. Сказати що я в шоці - нічого не сказати. Ось так попала на хороші гроші. Тоді ж купувала ще кілька засобів цієї фірми. В усіх протікає розпилювач. Від гріха подалі все пішло на смітник.

Переваги:
Відсутні
Недоліки:
Упаковка

Александр

21.11.2024

Купил 21.11, сразу нанес, - После нанесения на лобовое, хоть и хорошо растер, остаётся жирная пленка на лобовом, очень заметно вечером. Хуже этого средства не видел.

Переваги:
Нету
Недоліки:
Не работает и оставляет пленку