Дуже задоволений! Устілки гріють набагато краще, ніж я очікував. Оперативно доставили. Гарантія на 12 місяців це добре, сподіваюсь не знадобиться..
- Преимущества:
- Гріють відмінно, без зайвих слів. Кабелі якісні та досить товсті. Радує що тут гарантія на 1 рік, де не дивився або без гарантії, або 1 місяць дають.
- Недостатки:
- Потрібен повербанк окремо)) Але це і так зрозуміло враховуючи їх тип роботи



























































