Кондиціонер нормальний, встановили декілька днів тому, працює добре, майстер сказав що кондиціонер хороший, доповню коментар як працюватиме надалі. Невеликий в розмірі, жінка з легкістю переклала в машину і дістала.
- Преимущества:
- Дуже легкий,гарна ціна
- Недостатки:
- Поки що не має)






















































































