Користувався за все життя тільки двічі цією змивкою і було все ок, але третя з браком(я і не знав що таке можливо) попередня років два лежала, зима і літо і працювала. Дуже рідка, тече, фарбу не піднімає, нема "кіселю", мабуть розслоїлась, не знаю
- Преимущества:
- Змивка супер
- Недостатки:
- Виявляється може бути брак..


















































































