Зробив замовлення саме через продавця Епіцентр, бо в описі товару вказано : безкоштовна доставка в поштомати Епіцентр. Так от, 1) Обрати зручний поштомат Епіцентр під час замовлення - не можливо. 2) Ок, обрав поштомат Meest - Епціентр, сплатив кошти онлайн, але як пояснили на дзвінку із кол центру: в поштомати Meest - Епціентрцей товар нажаль не поміщається. Чого так написано в описі товару ? А хто його знає, прикра помилка. 3) Забрати самовивозом з найближчого Епіцентру товар не можна! Тільки доставка 4) Забрати самовивозом із іншого Епіцентра де діє доставка і є точка видачі Meest - Епіцентр - теж не можна бо "система не дозволяє створити ТТН". Запропонували Новою Поштою за свій рахунок або відділення Meest - Епіцентр в іншому кінці міста. Зрештою вдалося обрати відділення Meest поблизу. Наразі чекаю доставку.
- Преимущества:
- Ще не знаю, товар в дорозі
- Недостатки:
- Ніякої безкоштовної доставки на цей товар немає !!!






























































