Чудовий не притерний смак.
- Преимущества:
- Смачні, великий об'єм на малу вагу
Чудовий не притерний смак.
Подобається онуку. Купуємо не вперше.
Не рекомендую, цукерки не свіжі
Смачнi цукерки, багато в коробцi
Що хочу сказати, купила дві коробки цукерок, ще не коштувала, вони на подарунок. Хочу побажати більше цукерок з українською символікою, але також менших розмірів, менші коробки, шоколадки, тощо, бо дуже складно перевозити.
жаль что сняли с производства, они были очень вкусные:(
Дуже подобаються ці цукерки, розширяйте асортимент. Бо в Дніпрі тільки завдяки Вам можливо їх придбати.
Діти задоволені
Смачні, як завжди.
На фото одні кіндери, а по факту зовсім інші. Подарунок не вдався.