14 років відслужив ні одного бойлера не зустрічав кращого, надійнійшого, дякую виробнику ! Купую такогош нового бо бак прогнив, в сусідів горененія, арістон....все фуфло більше 5 років не зустрічав щоб робив
- Преимущества:
- 14 років роботи
- Недостатки:
- незнаю
Дамір
Зараз їду його купувати. Вчора потік такий самий старий. Пропрацював 16 років.




















