Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 1
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 2
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 3
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 4
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 5
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 6
Блок живлення Chieftec BDK-550FC 550 Вт - фото 7
Немає в наявності
КОД 003636698
Блоки живлення Chieftec
Переглянути схожі моделі в категорії:
Блоки живлення Chieftec
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип роз'єму підключення до материнської плати:
ATX 20+4pin
Гарантія:
60 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Потужність блока живлення:
550 Вт
Формфактор БЖ:
ATX (PS/2)
Призначення:
для настільних ПК
Для геймерів:
ні
Підтримка 80 PLUS:
80 PLUS Bronze
Модульне підключення:
так
Живлення материнської плати:
20 + 4 pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора:
2x4+4pin
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA:
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт:
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт:
2x6+2pin
Охолодження:
1 x кулер
ATX 20+4pin
Розмір та вага
Висота:
8,6 см
Ширина:
15 см
Глибина:
14 см
Вага:
1,62 кг
Додаткова інформація
Вихідна напруга:
12 В
Вихідна потужність:
550 Вт
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
60 міс.
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
125x300x220 мм