Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 1
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 2
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 3
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 4
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 5
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 6
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 7
Блок живлення Chieftec GPX-750FC 750 Вт - фото 8
Немає в наявності
КОД 002330697
Блоки живлення Chieftec
Переглянути схожі моделі в категорії:
Блоки живлення Chieftec
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип роз'єму підключення до материнської плати:
ATX 20+4pin
Гарантія:
60 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Потужність блока живлення:
750 Вт
Призначення:
для настільних ПК
Для геймерів:
так
Підтримка 80 PLUS:
80 PLUS Gold
Модульне підключення:
так
Живлення материнської плати:
20 + 4 pin
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт:
2x6+2pin
Охолодження:
120мм тихий вентилятор
Максимальні навантаження:
  • +5V/20A
  • +5V & +3,3V combined /110W
  • +12V/62A 744W
  • -12V/0.3A 3.6W
  • +5VsB/2.5A 12.5W
Додатково:
  • OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
  • OPP (Захист від перевантаження)
  • OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку по- окремо)
  • SCP (Захист від короткого замикання)
  • OTP (Захист від перегріву)
  • AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора)
  • SIP (Захист від сплесків і кидків напруги)
  • UVP (Захист від пониження напруги в мережі)
ATX 20+4pin
Розмір та вага
Висота:
8,6 см
Ширина:
15 см
Глибина:
14 см
Додаткова інформація
Вихідна напруга:
220 В
Вихідна потужність:
750 Вт
Вхідна напруга:
220/230/240 В
Комплектація:
  • гарантійний талон
  • блок живлення
  • комплект проводів підключення
  • документація
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
60 міс.
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
150x250x200 мм