Автосабвуфер Kicx AP-250BPA
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Автосабвуфер Kicx AP-250BPA - фото 1
Автосабвуфер Kicx AP-250BPA - фото 2
Автосабвуфер Kicx AP-250BPA - фото 3
Автосабвуфер Kicx AP-250BPA - фото 4
Автосабвуфер Kicx AP-250BPA - фото 5
Немає в наявності
КОД 002834649
Сабвуфери автомобільні Kicx
Переглянути схожі моделі в категорії:
Сабвуфери автомобільні Kicx
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
активний
Особливості:
  • в комплекті провода для підключення
  • вхід низького рівня
  • фазокоректор 0-180 г
  • фазоінвертор
Діапазон частот:
Максимальна потужність:
500 Вт
Країна-виробник:
Китай
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Тип:
активний
Конструкція:
корпусний
Типовий розмір:
10 "
Діапазон частот:
Номінальна потужність:
250 Вт
Максимальна потужність:
500 Вт
Чутливість:
89 дБ
Опір:
4 Ом
Бренд:
Країна-виробник:
Китай
Особливості:
  • вхід низького рівня
  • фазоінвертор
Розмір та вага
Розмір диффузору:
250 мм
Матеріал диффузору:
інжекційне лиття
Розміри корпусу:
420x250x320 мм
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
370x320x475 мм