Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI
  • Основна інформація
  • Опис
  • Характеристики
  • Всі запитання та відгуки (9)
  • Наявність товару в магазинах (467)
Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI - фото 1
Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI - фото 2
Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI - фото 3
Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI - фото 4
Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI - фото 5
Акумуляторна міні пила SEQUOIA SBC2006-UNI - фото 6
Готовий до відправки
КОД 10125010
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 24.99 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Бренд:
SEQUOIA
Довжина шини:
150 мм
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс.
Всі характеристики
Акумуляторна мініпила SEQUOIA SBC2006-UNI — компактний і потужний інструмент для садових і господарських робіт. Належить до лінійки SEQUOIA Universal Series 20V на платформі M1, яка включає широкий асортимент інструментів для дому та саду. Це дозволяє економити кошти та зручно комбінувати різні пристрої в межах однієї системи.
Завдяки літій-іонному акумулятору 20V 2.0Ah та надійному двигуну пила забезпечує високу продуктивність і свободу руху. Довжина шини 15 см і швидкість руху ланцюга 6,5 м/с гарантують швидку й чисту обрізку гілок, кущів та іншої рослинності.
Ергономічна конструкція та мала вага — лише 2,05 кг — роблять пилу зручною та легкою у використанні.
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Крок ланцюга:
1
Модель:
SBC2006-UNI
Комплектація:
  • з зарядним пристроєм
  • 1 акумулятор
Ємність акумулятора:
2 мА·год
Тип акумулятора:
Li-ion
Клас:
міні
Ціна:
Напруга:
20,0 В
Бренд:
SEQUOIA
Технічні особливості
Тип живлення:
акумулятор
Довжина шини:
150 мм
Крок ланцюга:
1/4 "
Автоматична змазка ланцюга:
так
Об'єм баку для змазки:
0,03 л
Комплектація
Комплектація:
Додаткова інформація
Вага:
2,05 кг
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс.
Країна реєстрації бренду:
Україна
Габарити пакування
290x95x445 мм