Велосипед Formula 29" 21"(53 см) THOR OPS-FR-29-225
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Formula 29" 21"(53 см) THOR OPS-FR-29-225 - фото 1
Немає в наявності
КОД 003404093
Велосипеди Formula
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Formula
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
хардтейл
Діаметр коліс, дюйми:
29
Клас:
гірський
Зріст:
від 178 до 190 см
Розмір рами:
21"(53 см)
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Передній перемикач:
Sunrun
Задній перемикач:
Shimano
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка)
Стать:
чоловічі
Бренд:
Модель:
THOR
Вікова категорія:
дорослі
Зріст:
Серія:
Thor
Технічні особливості
Розмір рами:
21"(53 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
29
Ободи:
алюминий, двойной
Покришки:
Wanda 29X2.10 универсальный протектор
Кількість швидкостей:
21
Касета:
Shimano MF-TZ500-7, 7K трещетка
Каретка:
Картридж, с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
1-1/8"
Винос:
Алюминий 80мм
Кермо:
Эргономичного типа, усиленный, сталь
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
Пружинно-эластомерная, ход 50мм
Втулка передня:
сталь, шариковые подшипники 14G 36H
Втулка задня:
Шатуни:
Ланцюг:
KMC Z-7
Педалі:
пластикові платформи с зацепами, на шариковом подшипнике
Сидіння:
Комфортное, с мягким наполнителем, размер: 280*160mm
Підсідельний штир:
Сталь, 300 мм
Додаткова інформація
Модельний ряд:
Країна-виробник:
Україна
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
750x1440x220 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук