Велосипед Leon 27,5" 16.5"(42 см) XC-90 OPS-LN-27.5-087
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Leon 27,5" 16.5"(42 см) XC-90 OPS-LN-27.5-087 - фото 1
Немає в наявності
КОД 002790187
Велосипеди Leon
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Leon
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Діаметр коліс, дюйми:
27,5
Клас:
гірський
Розмір рами:
16.5"(42 см)
Зріст:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Передній перемикач:
Shimano
Задній перемикач:
Shimano
Стать:
унісекс
Бренд:
Модель:
XC-90
Зріст:
Технічні особливості
Розмір рами:
16.5"(42 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
27,5
Ободи:
DS-17, алюминий, двойной
Покришки:
27,5x2,1
Кількість швидкостей:
24
Касета:
Shimano CS-HG200, 8k
Каретка:
VP с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
NECO H148, 1,1/8, полуинтегрированная
Винос:
Алюминий 90мм
Кермо:
Алюминиевый, райзер, баттированный, д. 31,8мм, ш. 660мм
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
SR Suntour XCT, ход 100мм, гидравлический локаут