Велосипед Formula 26" 15"(38 см) ELECTRA OPS-FR-26-663
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Formula 26" 15"(38 см) ELECTRA OPS-FR-26-663 - фото 1
Немає в наявності
КОД 003399629
Велосипеди Formula
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Formula
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
хардтейл
Діаметр коліс, дюйми:
26
Клас:
гірський
Розмір рами:
15"(38 см)
Зріст:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Передній перемикач:
Sunrun
Задній перемикач:
Shimano
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка); брудозахисні крила
Стать:
жіночі
Бренд:
Модель:
ELECTRA
Вікова категорія:
дорослі
Зріст:
Серія:
Electra
Технічні особливості
Розмір рами:
15"(38 см)
Матеріал рами:
сталь
Діаметр коліс, дюйми:
26
Ободи:
Двустенный, алюминиевый противоударный обод 14G 36H
Покришки:
Wanda 26X2.10 универсальный протектор
Кількість швидкостей:
21
Касета:
Картридж, с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Винос:
Алюминий 80мм
Кермо:
Эргономического типа. Высокопрочная сталь. Ширина 680мм
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
Пружинно-эластомерная, ход 50мм
Втулка передня:
Втулка задня:
Шатуни:
Prowheel алюм. 24/34/42T с защитой от попадания одежды
Педалі:
пластикові платформи с зацепами, на шариковом подшипнике
Сидіння:
Комфортное, с мягким наполнителем, размер: 280*160mm
Вага:
17,1 г
Додаткова інформація
Модельний ряд:
Країна-виробник:
Україна
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
750x1440x220 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук