Велосипед Dorozhnik 26" 17"(43 см) RUBY OPS-D-26-202 червоний
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Dorozhnik 26" 17"(43 см) RUBY OPS-D-26-202 червоний - фото 1
Немає в наявності
КОД 003403941
Велосипеди Dorozhnik
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Dorozhnik
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
ригід
Діаметр коліс, дюйми:
26
Клас:
міський
Розмір рами:
17"(43 см)
Зріст:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Задній перемикач:
Shimano
Стать:
жіночі
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка); повнорозмірні брудозахисні крила
Тип:
ригід
Вікова категорія:
дорослі
Зріст:
Серія:
Ruby
Технічні особливості
Розмір рами:
17"(43 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
26
Ободи:
Двустенный, алюминиевый противоударный обод 14G 36H
Покришки:
Wanda 26*2.0, дорожный протектор
Кількість швидкостей:
7
Касета:
Shimano TZ500-7, 7K трещетка
Каретка:
Картридж, с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
ободні
Передні гальма:
ободні
Гальмівні ручки:
Резина
Винос:
сталь, регулируемый по высоте
Кермо:
сталь, хромированный, North Road, 560мм
Максимальне навантаження:
до 110 кг
Вилка:
сталь, жесткая
Втулка передня:
Втулка задня:
Шатуни:
сталь, под квадрат, 36Т
Педалі:
пластикові платформи с зацепами, на шариковом подшипнике
Сидіння:
комфортное с пружинами
Багажник:
  • сталь
  • трубчатий
  • посилений
Вага:
14,4 г
Додаткова інформація
Модельний ряд:
Колір виробника:
червоний
Оснащення:
Країна-виробник:
Україна
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
750x1440x220 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук