Велосипед Leon 24" 12"(30 см) JUNIOR OPS-LN-24-073
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Leon 24" 12"(30 см) JUNIOR OPS-LN-24-073 - фото 1
Немає в наявності
КОД 002790157
Велосипеди Leon
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Leon
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Діаметр коліс, дюйми:
24
Клас:
гірський
Розмір рами:
12"(30 см)
Зріст:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Передній перемикач:
Shimano
Задній перемикач:
Shimano
Стать:
унісекс
Додаткові характеристики:
підніжка (опорна стійка)
Бренд:
Модель:
JUNIOR
Зріст:
Технічні особливості
Розмір рами:
12"(30 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
24
Ободи:
DS-17, алюминий, двойной
Покришки:
Kenda K1153 24x1,95 универсальный протектор
Кількість швидкостей:
21
Касета:
Shimano MF-TZ500-7, 7K трещетка
Каретка:
Картридж, Kenli KL-08A с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
дискові механічні
Передні гальма:
дискові механічні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
NECO H148, 1,1/8, полуинтегрированная
Винос:
Алюминий 45мм
Кермо:
Алюминиевый, "райзер" д. 31,8мм, ш. 600мм LEON
Максимальне навантаження:
до 80 кг
Вилка:
Пружинно-эластомерная, ход 50мм