Велосипед Formula 20" 10"(25 см) CREAM OPS-FRK-20-172
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Велосипед Formula 20" 10"(25 см) CREAM OPS-FRK-20-172 - фото 1
Немає в наявності
КОД 003403905
Велосипеди Formula
Переглянути схожі моделі в категорії:
Велосипеди Formula
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
ригід
Діаметр коліс, дюйми:
20
Клас:
дитячий
Розмір рами:
10"(25 см)
Зріст:
Гарантія:
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Стать:
жіночі
Додаткові характеристики:
Бренд:
Модель:
CREAM
Клас:
дитячий
Тип:
ригід
Вікова категорія:
дитячі
Зріст:
Серія:
Cream
Технічні особливості
Розмір рами:
10"(25 см)
Матеріал рами:
алюміній
Діаметр коліс, дюйми:
20
Ободи:
алюмний, одностенный
Покришки:
Wanda 20x1,95 универсальный протектор
Кількість швидкостей:
Картридж, с пыле-влагозащитой
Задні гальма:
педальні
Передні гальма:
ободні
Гальмівні ручки:
Резина
Рульова колонка:
1" С ограничением поворота руля 130° (защита от падения с велосипеда)
Кермо:
Сталь 560мм
Максимальне навантаження:
до 40 кг
Втулка передня:
сталь 14G 28H
Втулка задня:
сталь 14G 28H тормозная
Шатуни:
Сталь 36Т
Сидіння:
Комфортное, с мягким наполнителем
Вага:
10,4 г
Додаткова інформація
Модельний ряд:
Оснащення:
Країна-виробник:
Україна
Гарантія:
Габарити пакування
750x1440x220 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук