Каталог товаров

03.11.2020 17:49:03

Відкриття галереї ДЕКО в ТРЦ Dream Town 2

OVGF_LBua.jpg


Відкриття галереї «Деко» в ТРЦ Dream Town 2 — ми готові завоювати вашу прихильність! Експансія вишуканості для вашої оселі почнеться з відкриття галереї 6-8 червня 2020.
Галереї «Деко» — це:
 • неймовірний світ посуду, що заворожує погляд
 • розмаїття вишуканого текстилю, що вражає уяву
 • картини, вази, декор та подарунки, що втілюють бажання
Галереї «Деко». Твій дім — твій подіум.

Відкриття нової галереї ДЕКО у новому концептуальному форматі відбудеться 6-8 червня у столичному ТРЦ Dream Town 2 на Оболоні (Київ, просп. Оболонський, 21-Б). 

На торговельній площі майже 3000 кв. м покупцям запропонують найширший в Україні асортимент товарів для дому – понад 10 тис. артикулів посуду, домашнього текстилю та декору. Для зручності покупців у магазині працюватиме онлайн-вітрина, за допомогою якої можна зробити замовлення в інтернет-магазині epicentrk.ua та оформити доставку.

Галереї ДЕКО у ТРЦ Dream Town 2 працюватимуть в новому концепті, в основі якого бажання зробити покупки легкими та зручними за рахунок ретельно продуманого зонування, навігації і переміщення фокусу безпосередньо на самі товари.

«Галереї ДЕКО – це унікальний український ритейл-проєкт товарів для дому, який об’єднує на великій площі посуд, декор та домашній текстиль. Наразі у нього практично немає конкурентів на вітчизняному ринку. Існують лише розрізнені мульти- та монобрендові магазини текстилю і посуду та європейські компанії (JYSK, IKEA), в яких якірним асортиментом є меблі, а домашній декор – допоміжний напрямок. У Галереях ДЕКО представлені колекції товарів для дому, які підібрані таким чином, щоб покупці мали можливість оформити житло в єдиному стилі та дизайні», — зазначає директор напрямку ДЕКО мережі «Епіцентр» Анна Бондарєва.

Протягом кількох наступних років галереї ДЕКО з’являться в 40 торговельних центрах України. Для нових локацій обиратимуться переважно великі ТЦ і ТРЦ в спальних та центральних районах міст.

Вже влітку з’явиться друга галерея ДЕКО в іншому київському ТРЦ і ще кілька цікавих проєктів, зокрема, у регіонах України, знаходяться зараз в роботі. В нових галереях ДЕКО зберігатимуться всі ключові надбання та підходи материнської компанії «Епіцентр», яка створила цей бренд. Насамперед – це родинні цінності, адже, і галереї ДЕКО, і Епіцентр є родинною компанією, що працює для українських споживачів і створює культуру споживання. Також бренд робитиме ставку на співпрацю з українськими виробниками.

Як зазначає Анна Бондарєва, останнім часом на ринку товарів для дому формується справжня fashion-індустрія — все більше споживачів готові платити за красиві та стильні речі. «Українці прагнуть активніше прикрашати свої оселі, оновлювати власні інтер’єри, наповнювати їх необхідним декором і гарними аксесуарами. Тому у галереях ДЕКО будуть ексклюзивно представлені також колекції відомих світових виробників», — розповідає директор напрямку «ДЕКО» мережі «Епіцентр».

Довідка. ДЕКО було виділено як окремий напрямок в мережі «Епіцентр» у 2008 році. Найбільші галереї ДЕКО площею до 15 тис. кв. м розташовані у ТЦ «Епіцентр» на вул. Полярній у Києві. Близько 40% асортименту галерей ДЕКО складає продукція власних торговельних марок – La Nuit, Flamberg, Smart Kitchen, Fiora, Songer und Sohne, Origami, Luna, Nota Bene, UP! тощо.


Комментарии (8)


 • Тетяна

  Чекаємо цікавих новинок від деко

 • Вячеслав

  Ес!

 • Олександр

  Цікаво..

 • Тетяна

  Чекаємо на відкриття галереї «ДЕКО»!!!

 • Тетяна

  Дуже цікавий захід!!! Обов’язково скористаємося можливістю бути на відкритті!!!! Дякуємо!!!

Вы смотрели