Відкриття сучасного митного терміналу на базі логістичного центру «Калинівка», що належить Епіцентру

10 липня у селищі міського типу Калинівці, яке знаходиться біля Києва, відбулося відкриття нового митного терміналу на базі логістичного центру «Калинівка», що належить компанії «Епіцентр К». Таке розташування терміналу не є випадковим, адже 33 км. автотраси сполученням «Київ-Одеса» знаходиться у 3 км. від митного пункту, що надає зручності для доставки і отримання товарів з усієї Європи. 

Це один з найсучасніших комплексів в Україні, що надає європейські стандарти обробки та обслуговування вантажів і транспортних засобів. Він об’єднує усі служби, задіяні в процесі розмитнення. 

На відкритті терміналу були присутні представники Кабміну, Верховної Ради України, керівники Державної фіскальної служби України та засновники компанії «Епіцентр К».

«Відкриття цього митного терміналу, є позитивним прикладом для всіх внутрішніх інвесторів. Країна шукає зовнішні інвестиції, в той час, коли необхідно звертати увагу на внутрішнього інвестора. Слід пам'ятати і про представників малого та середнього бізнесу, які в результаті співпраці зможуть вийти не тільки на національний рівень, але й на зовнішні ринки» – сказав на відкритті віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

 
 

За словами голови державної Фіскальної служби України Романа Насірова зауважив: «Це один із найкращих прикладів того, якими мають бути митні термінали в Україні. Це добре і для міста Києва, адже ми зможемо розвантажити транспорт, який приїжджав для розмитнення в місто Київ».

 

Підприємці мають можливість скористатись послугами митного терміналу «Калинівка», де одразу можна пройти санітарний, ветеринарний, фітосанітарний та екологічний контролі, для зручності на місці знаходяться представники Торгово-промислової палати України.

«Тут надаються умови європейського рівня, які передбачені чинним митним законодавством» – говорить заступник голови компанії «Епіцентр К» з питань митної справи Володимир Підрушняк.

«Цей сучасний, один з найкращих митних терміналів в Україні – величезний внесок у зовнішньоекономічну діяльність. Ми впевнені в тому, що інтеграція бізнесу і держорганів є запорукою майбутнього відродження та процвітання нашої країни» – стверджує засновник компанії «Епіцентр К», на території логістичного центру якої розташований термінал, Галина Герега.

 

На сьогодні логістичний центр та митний термінал «Калинівка» працевлаштували 650 осіб (у планах збільшення кількості робочих місць до 2000). Через цей комплекс проходить близько чотирьох тисяч постачальників, половина з них – іноземні. Фахівці переконані, що митний термінал на базі логістичного центру «Калинівка» реально може стати локомотивом розвитку вітчизняних виробників.


14.07.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"