Епіцентр та Нова Лінія надали учасникам АТО економію майже на 7 млн грн

Щоб захисники нашої країни змогли будувати щасливе життя на мирній її території, компанії «Епіцентр К» та «Нова Лінія» надали економію власникам соціальних карток учасників АТО «Українці – Разом!» майже на 7 мільйонів гривень.

 

Компанії «Епіцентр К» та «Нова Лінія» у 2017 році долучилися до Всеукраїнської програми «Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!» та запропонували власникам карток – учасникам бойових дій та членам їх родин – вигоду на різні групи товарів до 7%.

Протягом 2017 року учасники АТО здійснили в мережі ТЦ «Епіцентр» понад 120 тисяч покупок, в Новій Лінії – більше 14 тисяч покупок. При цьому отримали знижки в Епіцентрі на понад 6 млн грн, у Новій Лінії – на суму більш ніж 700 тис. грн. Це наш соціальний та громадянський обов’язок перед тими, хто захищає мир і спокій в Україні,

розповідає Ірина Шинкаренко, заступник Голови ТОВ «Епіцентр К» зі зв’язків з громадськістю, реклами та ЗМІ. 

Загалом, за час проведення антитерористичної операції на сході країни, в рамках реалізації проектів щодо підтримки військовослужбовців та членів їх родин, компанія «Епіцентр К» спрямувала значні фінансові та матеріальні ресурси. Так, у період ведення активних військових дій на передову, за зверненням військових частин, доставлялася необхідна допомога: військова амуніція, бронежилети, буржуйки, побутова техніка, авто-, мотоінструмент, продукти харчування. Компанія неодноразово надавала транспорт, пально-мастильні матеріали волонтерським організаціям для доставки гуманітарного вантажу в зону АТО. У 2014 році 500 родин працівників мережі «Епіцентр» з окупованих територій (Донецьк, Луганськ, Горлівка) були евакуйовані на мирну територію України. Співробітників «Епіцентру» переведено в інші торговельні центри компанії, забезпечено робочими місцями, достойною заробітною платою, виділено соціальну допомогу.

Варто зауважити, що Епіцентр та Нова Лінія були, є і залишаються надійними партнерами Всеукраїнської програми «Соціальна картка учасника АТО «Українці – Разом!». Крім того, це магазини, де соціальною карткою скористалося найбільше учасників АТО (мешканців столиці, а також жителів західного та центрального регіонів) – сотні захисників та членів їхніх сімей приходять за покупками щодня. Повернувшись з війни, вони хочуть будувати, ремонтувати, облаштовувати власні оселі для своїх родин. А Епіцентр та Нова Лінія допомагають їм у прагненні жити щасливо у мирній Україні.

Детальніше про те, як отримати соціальну картку учасника АТО та про діяльність Всеукраїнського громадського об’єднання «Українці – Разом!» можна ознайомитися тут.

 

 


07.11.2017

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»