таке враження що це просто пісок, який взагалі не застиває
- Преимущества:
- не має
- Недостатки:
- Не якісна суміш

таке враження що це просто пісок, який взагалі не застиває
Заливас товщиною 3 см вся потріскалась і також є грудки в мішку
Погана клейова здатність,не раджу
Ванна 30*60 см стіни два роки без нарікань. Фартух на кухні 60*120 см, все тримається. Головне: 1. Підготовка поверхні. 2. Майстер з руками.
Якийсь жах, не було кнауф старт, думав взяти ротбонт, взяв на пробу, пішли тріщини, да так багато. А пишуть що німецька якість.
В клеї куча комочків які не можливо перемішати, вони не проходить через гребінку, гребінка забиваюються и ти тягнеш весь клей за собою і залишається чиста стіна позаду. Також сповзає. Не вийшло з цим клеєм вкласти фартух, весь заміс викинув.
задоволений на всі 100%
Я користуюся ним близько двох років. Я дуже задоволений. Рекомендую його всім. Я дуже радий, що цей продукт існує.
Брав М17, потім М15. Цей набагато легший в роботі, пластичний - класно тягнеться, не підривається. Шви з М15 більш рівномірні вийшли. І перегородки виклав, і сітку 60м2 потім стянув ним.
Подпишитесь на наш канал