Заряджай своїх на контрнастрій: передаємо 1000 генераторів на передову

Другие акции

Ви можете зробити особистий внесок у збір коштів на 1000 генераторів для захисників та захисниць на передовій. Долучайтеся – заряджаймо своїх на контрнастрій!

У цей надскладний час ми маємо підтримати наших незламних захисників та захисниць і забезпечити їх достатньою кількістю генераторів. Так, тилові населені пункти сьогодні не страждають від відключень електроенергії, адже ворогу не вдалося зруйнувати інфраструктуру України. Проте передова досі постійно потребує джерел енергії. Тому наша ціль – забезпечити наших супергероїв безперебійним зв'язком, теплом, надати змогу комунікувати з рідними, ремонтувати обладнання і оперативно реагувати на зміни в обстановці.

З перших днів війни компанія «Епіцентр К» тримає економічний і гуманітарний фронти, а також допомагає обороняти країну безпосередньо. Тому закликаємо вас доєднуватися до ініціативи! Потреба в генераторах постійна.

Купуючи будь-які товари в мережі ТЦ «Епіцентр» або на epicentrk.ua з 01.04.2023 по 31.12.2024 (включно), ви допомагаєте відправити 1000 генераторів туди, де вони найбільш потрібні. Ми спрямовуватимемо кошти на закупівлю партії генераторів з кожної вашої покупки.

Також ви можете долучитися до збору в інший спосіб — особисто:
  • зробити благодійний внесок на сайті
  • зробити благодійний внесок на касі Епіцентру
Давайте допомагати нашим захисникам і захисницям разом!