Не рекомендую продавця Decoria! Замовляла на подарунок аромадифузор. 4 грудня написали мені у вайбері, що наступного дня буде відправка. За два дні я уточнила, коли все-таки товар відправлять. У відповідь - ігнор. І ось за тиждень бот «Епіцентру» повідомив, що скасовує моє замовлення, адже товару немає в наявності, хоча коли я робила замовлення він був. Нормальної комунікації чи хоча б вибачення у продавця я не отримала.
- Преимущества:
- Немає




























































