Принтер чудово справляється зі своєю функцією та і якість наче непогана. За таку ціну те що треба!
- Преимущества:
- Якість-ціна
- Недостатки:
- Не бачу
Принтер чудово справляється зі своєю функцією та і якість наче непогана. За таку ціну те що треба!
Думала що за таку ціну якісний принтер не купити але була не права. Пластик відчувається якісним та надійним, друкує чітко та і стрічку для друку легко міняти. Точно рекомендую!
Не рекомендую принтер PS-H200 для роботи з Windows! Придбав цей принтер у POS-Vector для роботи з ПРРО ЧекБокс під Windows 10 Pro, і зіткнувся з серйозними проблемами: Стабільність: Принтер працює нестабільно. Може надрукувати 2-3 чеки, а потім просто "зависає" або друкує лише частину чека. Техпідтримка: Підтримка POS-Vector не змогла вирішити проблему і перенаправила до техпідтримки ЧекБокс, де мені також не допомогли. У підсумку, я витратив кілька годин безрезультатно. Повернення: У POS-Vector спочатку ігнорували мої питання про повернення, а потім відмовили, пославшись на те, що минуло 14 днів. Виникає питання: до чого тут 14 днів, якщо пристрій, ймовірно, має заводський брак або несумісні з Windows 10 драйвери та просто не виконує свою функцію? Не витрачайте свій час і гроші.
за свої кошти топ продавець допоміг з налаштуванням окреме їм дякую!