Сьогодні заїхали в «Епіцентр» з друзями за одним, а вийшли в додаток з цим вентилятором. І не одним, а з декількома. Чудовий, доволі якісний, гарно виглядає, має декілька режимів, тихий. На сьогоднішньою жару - те, що треба. + гарантія на рік )
- Недостатки:
- Поки немає























































































