спочатку було здивування довжиною мотузки біля 90 см, коли роздягальні стала біля 130 см, але цього теж мало, дивлячись на висоту до кріплення, у мене 230, то довелось на 50 см довязувати, бо залізти без стільця не можливо, якість подушки теж викликає сумніви, вона тонка і не водовідштовхуюча
- Переваги:
- нормальне крісло
- Недоліки:
- використовувати тільки під навісом, треба збільшувати довжину мотузки, не наповнена подушка, хотілось би пишнішу

































































