Добрая половина высохших маркеров. Спиртом оживить не получилось. Деньги на ветер. Не рекомендую.
- Недостатки:
- Половина высохших
Добрая половина высохших маркеров. Спиртом оживить не получилось. Деньги на ветер. Не рекомендую.
Магазин кошти повернув з компенсацією за незручності. Просили ще раз видалити відгук, але я за чесність.
Полные тормоза: 3 дня готовили отправку + 3 дня доставляли. Обратной связи нет.
За свої кошти не погані маркери, але 6 маркерів не пишуть, один розпакувала всередині взагалі без кольору.
Якість відмінна, чорнило не просвічує навіть на тонкому папері. Рекомендую для професійного та аматорського малювання
Чорнила яскраві, добре пігментовані, лягають рівно, без смуг і просвітів. Малюють м'яко, папір не рвуть.
Ідеально для скетчингу, ілюстрацій, леттерінгу.
Кольори яскраві, малюють м'яко. Рекомендую!
Кистьовий наконечник дуже зручний для створення товстих і тонких ліній, плавних переходів.
168 кольорів — неймовірна палітра, дуже крута та корисна покупа)