Купувала рукавиці цієї фірми в іншому місті розмір М підходив ідеально . Замовила і розчарована розмір М дуже малий .
Перчатки в Рогатине
Отзывы: Перчатки в Рогатине
Якісні рукавички, за рахунок текстури легко працювати коли потрібна мілка моторика чи малі деталі. Враховуйте, що вони товстіші за звичайні в 2-3 рази, тому рекомендую для зручності брати на розмір більше.
Найкращі зимові рукавиці! Дуже теплі, подвійне утеплення рятує
Відповідає характеристикам на сайті.
відповідає пропозиції на сайті
Зовсім не схоже на фото. Просто жах...
Відмінні рукавиці! Фліс дуже теплий, а сенсорне покриття працює ідеально — телефоном можна користуватися, не знімаючи їх. Розмір XL підійшов чудово, не тиснуть. Рекомендую для активних прогулянок.
розмір ідеально підійшов, матеріал дуже хороший, виглядають дуже стильно навіть знімати не хочеться
- Преимущества:
- дуже зручні, легенькі та дихаючі
- Недостатки:
- відсутні
Швидко нагріває воду, зручно контролювати температуру на дисплеї.

















