Все бы хорошо, само мороженое вкусное, но зачем столько соли ребенку?? Печенье дико соленое.
- Переваги:
- Очень вкусное и жирное мороженное
- Недоліки:
- Ужасное очень пересоленное печенье
очистити всі
бренд: Хрещатик
Все бы хорошо, само мороженое вкусное, но зачем столько соли ребенку?? Печенье дико соленое.
Не знайдено на вітрині
Маркетплейс epicentrk.ua та торговельні центри Епіцентр К у Дрогобичі налічують 20 товарів у групі, доступних до самовивозу сьогодні, за такими адресами:
| Товар | Ціна |
|---|---|
| Морозиво Наполеон Хрещатик м/у 140 г | 87.90 ₴ |
| Морозиво Хрещатик 15% пломбір в кондитерській глазурі | 59 ₴ |
| Морозиво Хрещатик 12% шоколадне в кондитерській глазурі Пломбір | 59 ₴ |
| Морозиво Хрещатик 15% у вафельному стаканчику Пломбір Золотий стандарт 90 г | 48 ₴ |
| Морозиво Хрещатик 15% пломбір у вафельному ріжку Київський торт | 87.90 ₴ |