Абсолютно жахлива якість керамзиту. Дуже велика різниця фракцій та повно просто якоїсь недопросіяної глини. В одному мішку після просіювання залишилось по факту менше 15кг самого керамзиту. Вкрай не рекомендую
- Преимущества:
- Відсутні
- Недостатки:
- Брудний та неоднорідний








