Три недели на данном этапе свои функции выполняет хорошо не шумный.. Дальше по смотрим.
- Переваги:
- Выполняет свою функцию отлично работает тихо, компактный.
- Недоліки:
- нема
Три недели на данном этапе свои функции выполняет хорошо не шумный.. Дальше по смотрим.
Працює, але гуде трансформатор, до кулерів питань нема.
1.1Стабілізатор прийшов гарно запакований. Забирав з поштомату, тому перевіряв вже вдома. Свої функції виконує. Хоча перевірити досконально не було можливості. Показує напругу на 5-6 вольт в більшу сторону як на вході, так і на виході. Скоріш за все виставлено з завода, так як показники не скачуть.
Отличный стабилизатор,всё соответветствует описанию,особенно сейчас актуален,когда в сети 157-180 v.Да, немного гудит при нагрузке,это нормально.
Гарний та надійний стабілізатор у своєму бюджетному сегменті. Поставлені завдання виконує на відмінно, напругу тримає стабільно. Окреме дякую Епіцентру за якісний сервіс та швидку доставку.
Працює близько 5 років - задоволений, справляється з роботою. Якби ще не такі клацання які він видає та меньше шуму...
жаль потраченных денег.
Через місяць перестав працювати коректно, через що ми шукали проблему в котлі а це стабілізатор не працює. Скажіть як можна повернути його?
А вона зможе з напруги 180 перетворити в 220 ??? Мені треба для того щоб через цей стаб заряджало зарядну станцію !!! Не хватає потужності коли 180 на реле …
Компактный, тяжёленький, металлический корпус. Работает тихо, шнур достаточной длины. Напряжение стабилизирует согласно характеристикам. Брал под двухконтурный котёл, работает без проблем.