Стабілізатор напруги REAL-EL настінний WM-10 EL122400005
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Всі запитання та відгуки (1)

Робота стабілізатора напруги REAL-EL WM-10 EL направлена на те, щоб вберегти Ваші домашні побутові прилади від згубного впливу перепадів напруги електричної мережі. Сумарна потужність пристроїв, які Ви можете підключити не повинна перевищувати 10000 Вт. Стабілізатор має настінний тип монтажу. Завдяки спеціальним отворам на його задній частині, Ви матимете змогу надійно зафіксувати його на потрібній Вам поверхні. Виріб стабілізуватиме напругу у діапазоні від 130 до 230 В.
Характеристики Стабілізатор напруги REAL-EL настінний WM-10 EL122400005
- Обмін та повернення:
- 14 днів з дня покупки
Основні характеристики Стабілізатор напруги REAL-EL настінний WM-10 EL122400005
- Частота:
- 50 Гц
Технічні особливості
- Тип стабілізатора:
- релейний
- Номінальна напруга:
- 220 В
- Кількість фаз:
- однофазний
- Клас стабілізатора:
- побутовий
- Захист:
- від стрибків напруги
- Вольтметр:
- цифровий
- Частота:
- 50 Гц
- Спосіб монтажу:
- вертикальний
- Діапазон робочих температур:
- від 0 до +40 °C
- Відображення інформації:
- монохромний РК-дисплей
- Діапазон стабілізації:
- 130-320 В
- Похибка стабілізації:
- ±8%
- Максимальний струм:
- 50 А
- Тип монтажу:
- навісний
- Ступінь захисту:
- IP20
- Підключення:
- клемна колодка
- Вихідна потужність при верхньому значенні:
- 10 кВт
- Охолодження:
- природнє
Розмір та вага
- Довжина:
- 160 мм
- Ширина:
- 320 мм
- Висота:
- 425 мм
- Вага:
- 20 кг
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки- Упаковка №1 (ВхШхГ):
- 425x320x160 мм
- Вага упаковки №1:
- 20000 г
Запитання та відгуки
1
не сподобався....зовсім.
- Недоліки:
- похибка стабілізації не відповідає паспортним даним, але відповідає даним цього сайту 220В-8% =202В (це і є напруга на виході...). Працює якось дивно, коли навантаження не значне - стабілізація=0 На вході напруга стрибає в діапазоні 215-204 В і відповідно та сама напруга на виході...
Alex
Релейнi стабiлiзатори так i працюють. Вихiдна напруга завжди буде коливатися в заявлених межах.
Viktor
Почему неотвечает характеристике? 8% это 30вольт и выходит 205/235 понижающая ступень равна 30 вольт жаль что не 15..Там есть подстроечный резистор и с его помощью можно сделать чтоб было 215/245 но долго ли он так проработает,? Я бы не рискнул..Очень редко бывает 205 на выходе поэтому не стоит паниковать .Нужно было брать ферорезонансный или симисторный но у симисторов или тиристоров есть определенное количество часов работы после чего от них можно ожидать чего угодно.Это ферорезонансного хватает на всю жизнь но он весит 80 кг и немного искажает синусоиду поэтому холодильник и вентилятор могут иногда плохо зарускатся.












