Дуже багато дірок лишніх . Відчуття , що шафу зробили з залишків матерів. Плюс є місця де забули дирки зробити ( прийшлось самим , вийшло не акуратно ) Як я цей весь брак могла перевірити в магазині , ніяк . То вже розумієш коли збираєш шафу . Дуже не задоволена тими хто робив шафу , ну дуже на шару все зроблено . Хотіла нову шафу , отримала тупо браковану .
Епіцентр К
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та за вибір нашого магазину. Для вирішення сервісного питання, якщо товар було придбано через інтернет-магазин epicentrk.ua, Ви можете скористатися формою на сторінці: https://epicentrk.ua/ua/info/garanty/ Якщо покупка здійснена у торговому центрі «Епіцентр», будь ласка, зверніться до відповідного ТЦ, у якому було зроблено покупку. Ми цінуємо Вашу довіру та завжди раді допомогти!














