Зазвичай беру Рейд, але так як не було, то взяла цей. Згідно з інструкцією ввімкнула в приміщенні з відкритим вікном, в якому не було нікого. Через півгодини вимкнула і після того, як знаходилась 5 хв в приміщенні, в мене почався такий жахливий кашель, якого не було навіть при ковіді. Дуже дерло носоглотку. Засіб викинула. Коли користуюсь Рейдом, то вмикаю на всю ніч і сплю з ним в приміщенні, ніколи не було такої реакції, тобто виключена гостра реакція на всі подобні продукти і кашель та подразнення вікликав саме цей продукт. 2 зірки, бо камарі таки зникли.
- Переваги:
- комарі зникли
- Недоліки:
- викликає жахливий кашель та подразнення в носоглотці

