Сітка в рамці розбірна 1830х970 мм (AN006393)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9637962
4 015.50 ₴/шт.
Оплата частинами або кредит
Доставка
Самовивіз з Meest-Епіцентр
відправка 1-2 дні
Безкоштовно
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 1830 мм
- Діаметр:
- 3 мм
- Ширина:
- 970 мм
- Розмір вічка:
- 50х50 мм мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Сітка в рамці розбірна 1830х970 мм (AN006393)
| Основні | |
|---|---|
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Сітка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 1830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Біла порошкова покраска |
| Клітинка розміром | 50х50 мм |
| Матеріал сітки | Високоякісна сталь |
| Діаметр дроту | 3 мм |
| Матеріал рамки | Профільна праці ф 20 мм |
| Виробник | Україна |
Характеристики Сітка в рамці розбірна 1830х970 мм (AN006393)
Основні характеристики Сітка в рамці розбірна 1830х970 мм (AN006393)
- Ціна:
- 4 015.50 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- 50х50 мм мм
- Покриття:
- порошкова фарба
- Діаметр:
- 3 мм
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Україна
Розмір та вага
- Висота:
- 1830 мм
- Ширина:
- 970 мм
Фото Сітка в рамці розбірна 1830х970 мм (AN006393)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Сітка в рамці розбірна 1830х970 мм (AN006393)
4 015.50 ₴/шт.

