Сітка торгівельна 800х1200 мм (AN006347)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9635447
760.50 ₴/шт.
Оплата частинами або кредит
Доставка
Самовивіз з Meest-Епіцентр
відправка 1-2 дні
Безкоштовно
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 1200 мм
- Діаметр:
- 3 мм
- Ширина:
- 800 мм
- Розмір вічка:
- 100х100мм мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Сітка торгівельна 800х1200 мм (AN006347)
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Покриття | Біла порошкова покраска |
| Клітинка розміром | 100х100 мм |
| Діаметр дроту | 3 мм |
| Виробник | Україна |
Характеристики Сітка торгівельна 800х1200 мм (AN006347)
Основні характеристики Сітка торгівельна 800х1200 мм (AN006347)
- Ціна:
- 760.50 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- 100х100мм мм
- Покриття:
- порошкова фарба
- Діаметр:
- 3 мм
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Україна
Розмір та вага
- Висота:
- 1200 мм
- Ширина:
- 800 мм
Фото Сітка торгівельна 800х1200 мм (AN006347)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Сітка торгівельна 800х1200 мм (AN006347)
760.50 ₴/шт.

