Залишилися цілком задоволені, по збиранню нічого сказати не можу, визивали майстра. Точно можу сказати що якість виконання висока, кострукція продумана як для зручності, так і для міцності і довговічності.
Представник продавця GUSAR
Доброго дня 😊 Щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку ❤️ Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою та відзначили якість виконання і продуманість конструкції ✨ Ми дійсно стараємось, щоб наші меблі були не лише стильними, а й надійними та зручними у використанні 😊 Будемо чекати на Вас ще! 💛


