Масляний обігрівач Volteno VO0274 (1681069)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Основні характеристики
- Максимальна потужність:
- 2500 Вт
- Діапазон робочої потужності:
- 1000/1500/2500 Вт
- Додатково:
- захист від перегріву
- термостат
- підлогова опора в комплекті
- регулювання потужності
- Колір виробника:
- білий
Всі характеристики
Опис Масляний обігрівач Volteno VO0274 (1681069)
Виріб має потрійну систему захисту від перегріву. Завдяки цьому обладнання гарантує цілковиту безпеку навіть у складних умовах. В результаті ви можете успішно використовувати масляний радіатор та не турбуватися про необхідність постійного контролю за ним.
| Конструкція | |
|---|---|
| Тип обігрівача | масляний |
| Тип нагрівального елементу | трубчастий (ТЕН) |
| Вид перенесення теплової енергії | природна конвекція |
| Монтаж | на підлогу |
| Установка на підлогу "з коробки" | є |
| Управління | |
| Управління | кнопкове, з поворотним регулятором |
| Пульт | немає |
| Параметри і особливості | |
| Макс. потужність | 2500 Вт |
| Режими потужності | 3 режими, поворотний регулятор |
| Площа обігріву | 25 м² |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Особливості | регулювання потужності, термостат |
| Функції захисту | захист від перегріву |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | білий |
| Габарити (ШхВхГ) | 490x560x130 мм |
| Вага | 9,4 кг |
Характеристики Масляний обігрівач Volteno VO0274 (1681069)
Основні характеристики Масляний обігрівач Volteno VO0274 (1681069)
- Бренд:
- Volteno
- Площа основного обігріву, до:
- 25 кв. м
- Максимальна потужність:
- 2001-2500 Вт
- Кількість секцій:
- 11
- Базовий колір:
- білий
- Максимальна потужність:
- 2500 Вт
- Термостат:
- механічний
- Додатково:
- захист від перегріву
- термостат
- підлогова опора в комплекті
- регулювання потужності
- Діапазон робочої потужності:
- 1000/1500/2500 Вт
Додаткова інформація
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Польща
Фото Масляний обігрівач Volteno VO0274 (1681069)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Масляний обігрівач Volteno VO0274 (1681069)
Немає в наявності







