Масляний обігрівач Ardesto OFH-11X1 (1033309)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP29819415
2 598 ₴/шт.
Оплата частинами або кредит
Доставка
Самовивіз з Meest-Епіцентр
відправка 1-2 дні
Безкоштовно
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Опис Масляний обігрівач Ardesto OFH-11X1 (1033309)
Зручність та надійність
Масляні обігрівачі Ardesto серії OFH мають три режими потужності. Для двох передбачено клавіші управління, а для третього є терморегулятор з більш точним корегуванням температури. Пристрій виконано по стандарту IP20 та захищено від перегріву. Також передбачено датчик, який відключає обігрівач при перекидані.
| Модель: | OFH-11X1 |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву: | 25 м |
| Кількість секцій: | 11 |
| Функціональні особливості: | регулювання температури |
| Захист: | від перегріву відключення при перекиданні |
| Ергономіка: | вбудована ручка колеса для переміщення система фіксації шнура |
| розміри: | 480 240 625 мм |
| Вага: | 10 кг |
| Основні характеристики | |
| Тип: | обігрівач масляний |
| Установка: | для підлоги |
| Кількість секцій: | 11 шт |
| Площа обігріву: | 25 кв.м |
| Потужність нагріву макс.: | 2.5 кВт |
| Функціональність | |
| Відсік для шнура: | 1 |
| Безпека | |
| Клас захисту: | IP20 |
| Захист від перегріву: | 1 |
| Відключення при перекиданні: | 1 |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий, бронзовий |
| Вага: | 10 кг |
| Габарити: | 48x24x62.5 |
| Додатково | |
| Мобільність: | коліщатка для зручності перевезення, ручка для зручного переміщення |
| Можливості: | Терморегулятор |
| Комплектація: | радіатор, інструкція, коліщатка з кріпленнями |
| Країна виробник: | Китай |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 51 см |
| Висота: | 65 см |
| Глибина: | 13 см |
Характеристики Масляний обігрівач Ardesto OFH-11X1 (1033309)
Основні характеристики Масляний обігрівач Ardesto OFH-11X1 (1033309)
- Ціна:
- 2 598 ₴/шт.
- Бренд:
- Ardesto
- Площа основного обігріву, до:
- 25 кв. м
- Максимальна потужність:
- 2001-2500 Вт
- Кількість секцій:
- 11
- Базовий колір:
- білий
- Максимальна потужність:
- 2500 Вт
- Термостат:
- механічний
- Додатково:
- захист від перегріву
- термостат
- відключення при перекиданні
- Діапазон робочої потужності:
- 2000-2500 Вт
Додаткова інформація
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Китай
Фото Масляний обігрівач Ardesto OFH-11X1 (1033309)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Масляний обігрівач Ardesto OFH-11X1 (1033309)
2 598 ₴/шт.










