LED-світильник ґрунтовий OZMO на сонячній батареї 3,7V 1200 Ah 3W (32963397)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP32963397
886.44 ₴/шт.
Оплата частинами або кредит
Доставка
Самовивіз з Meest-Епіцентр
відправка 1-2 дні
Безкоштовно
Самовивіз з Meest-Епіцентр поштоматів
відправка 1-2 дні
Безкоштовно
Доставка у зручний вам пункт «Нової Пошти»
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Гарантія:
- 24 міс.
- Бренд:
- HOROZ ELECTRIC
- Тип лампи:
- світлодіодна (LED)
Всі характеристики
Опис LED-світильник ґрунтовий OZMO на сонячній батареї 3,7V 1200 Ah 3W (32963397)
| Тип | Світильник садово-парковий на сонячній батареї OZMO |
| Виробник | HOROZ ELECTRIC |
| Акумулятор | 3.7V 1200Ah літієвий |
| Корпус | Пластик |
| Розсіювач | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 333мм х 110мм х 104мм |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 3W |
| Світловий потік | 200 lm |
| Колірність | 4000K |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Ресурс роботи: | 100.000 годин |
| Тип світлодіода | COB LED |
| Вимикач | Так |
Ґрунтовий світлодіодний (LED) світильник на сонячній батареї з акумулятором, застосовується для освітлення фасадів будівель, садово-паркових зон, на присадибній ділянці, для підсвічування доріжок до будинку, для ландшафтного освітлення.
Характеристики LED-світильник ґрунтовий OZMO на сонячній батареї 3,7V 1200 Ah 3W (32963397)
- Гарантія:
- 24 міс.
- Тип встановлення:
- настінний
- підлоговий
Основні характеристики LED-світильник ґрунтовий OZMO на сонячній батареї 3,7V 1200 Ah 3W (32963397)
- Ціна:
- 886.44 ₴/шт.
- Тип товару:
- Світильник на сонячній батареї
- Тип світильника:
- ґрунтовий
- Живлення:
- сонячна батарея
- Потужність лампи освітлення:
- 3 Вт
- Форма:
- нестандартна форма
- Матеріал виробу:
- пластик
- Спосіб монтажу:
- накладний
- Тип лампи:
- світлодіодна (LED)
- Тип світлодіоду:
- COB
- Колір виробника:
- чорний
Технічні особливості
- Ступінь захисту (IP):
- 44
- Світловий потік:
- 200 Лм
- Колір світіння:
- нейтральний
Розмір та вага
- Висота:
- 33.3 см
Додаткова інформація
- Бренд:
- HOROZ ELECTRIC
- Країна-виробник:
- Туреччина
Фото LED-світильник ґрунтовий OZMO на сонячній батареї 3,7V 1200 Ah 3W (32963397)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
LED-світильник ґрунтовий OZMO на сонячній батареї 3,7V 1200 Ah 3W (32963397)
886.44 ₴/шт.





