Кронштейн флейта на сітку для одягу (AN006499)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9655387
137 ₴/шт.
Доставка
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 70 мм
- Ширина:
- 30 мм
- Діаметр:
- 5 мм
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Кронштейн флейта на сітку для одягу (AN006499)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал кронштейна | Високоміцна сталь |
| Покриття | Хром |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Діаметр кульки | 8 мм |
| Кріплення | Заввишки 70 мм, шириною 30 мм |
| Кількість кульок | 5 шт |
| Відстань між кульками | 40 мм |
| Виробник | Китай |
| Діаметр прута | 5 мм |
Характеристики Кронштейн флейта на сітку для одягу (AN006499)
Основні характеристики Кронштейн флейта на сітку для одягу (AN006499)
- Ціна:
- 137 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Покриття:
- білий цинк
- Діаметр:
- 5 мм
- Колір виробника:
- хром
- Країна-виробник:
- Китай
Розмір та вага
- Висота:
- 70 мм
- Ширина:
- 30 мм
Фото Кронштейн флейта на сітку для одягу (AN006499)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Кронштейн флейта на сітку для одягу (AN006499)
137 ₴/шт.
