Акустична система Jedel M600 Black (1468742)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Основні характеристики
- Кількість акустичних каналів:
- 2
- Інтерфейси:
- 3,5 мм (mini-jack)
- USB
- Джерело живлення:
- мережа
Всі характеристики
Опис Акустична система Jedel M600 Black (1468742)
Акустичні системи Jedel значно розширять мультимедійні можливості ноутбука, планшета або смартфона. Колонки мають гарну якість звучання, оптимальну вагу та міцний корпус, відрізняються високою надійністю та надзвичайною зручністю у використанні. Вони займають мало місця на столі і забезпечують чітку і гучну передачу звуку.
| Формат акустики | 2.0 |
| Тип | портативні |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 6 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Частотний діапазон | 150 – 18 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Живлення | від USB |
| Діаметр динаміків сателітів | 3" |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Колір | чорний |
Характеристики Акустична система Jedel M600 Black (1468742)
- Кількість акустичних каналів:
- 2
- Країна-виробник:
- Китай
- Бренд:
- Jedel
- Інтерфейси:
- 3,5 мм (mini-jack)
- USB
- Тип акустичної системи:
- стаціонарна
- Матеріал корпусу:
- пластик
- Базовий колір:
- чорний
- Джерело живлення:
- мережа
Фото Акустична система Jedel M600 Black (1468742)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Акустична система Jedel M600 Black (1468742)
Немає в наявності

