Це масло мій фаворит серед допуска 502/505 серед 5в30. Машина на ньому їде м’яко, холодний пуск файний. Масло довго не темніє, що говорить про стабільність бази, але при цьому двигун всередині чистий. Схвалення офіційне, все як має бути, перевіряв на сайті vw.
- Переваги:
- олива оригінальна замовляв в поштомат, зручно
- Недоліки:
- ні










